Jak przenieść numer do innej sieci?

Jak przenieść numer do innego operatora sieci komórkowej?

Może nam się wydawać, że przeniesienie numeru od obecnego operatora do innej sieci komórkowej jest czasochłonne i w związku z tym nawet nie chcemy się tym interesować. No i właśnie – to nie jest prawda, więc skąd takie przeświadczenie? Wielu operatorów załatwia sprawy między sobą, więc Twoim jedynym zadaniem, gdy chcesz przenieść numer to wysłanie zgłoszenia przez formularz zamówienia lub zgłoszenie tego rodzaju dyspozycji podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem wybranej sieci komórkowej. 

Przeniesienie numeru jest proste! Przekonaj się sam.

Dlaczego nie chcemy przenosić numerów do innych sieci mimo, że są o wiele tańsze?

Problem tkwi zazwyczaj w naszych przyzwyczajeniach. Często wychodzimy z założenia, że skoro już posiadamy numer u jakiegoś operatora “od zawsze”, to po co to zmieniać? Skąd wynika takie podejście? Z lenistwa? Z braku zainteresowania rynkiem czy po prostu z niewiedzy? Najczęściej słyszymy, “bo mi się nie chce”. No dobrze, a czy chce Ci się płacić dwa razy więcej za abonament?

Przyzwyczajenia nie zawsze są dobre, więc warto rozejrzeć się dookoła i sprawdzić co rynek ma do zaoferowania. Prawdopodobnie, kiedy odbierałeś pierwszą kartę SIM w swoim życiu, to związałeś się już z jednym z ówczesnych i czołowych operatorów w Polsce. Dzisiaj branża się zmieniła. Poza “Wielką Czwórką”, czyli najbardziej rozpoznawalnymi markami istnieją mniejsze sieci, które mają wiele do zaoferowania, a do tego bez utraty jakości i co najważniejsze – w znacznie niższych cenach niż reszta. 

Teraz do Ciebie należy decyzja, czy chcesz zlekceważyć fakt istnienia sieci MVNO i dalej płacić wysokie rachunki w dużych sieciach, czy może jednak zainteresuje Cię fakt, że np. w lajt mobile możesz mieć abonament no limit za 24,99 zł/mies. z 30 GB? Porównaj w jednym miejscu wszystkie oferty na abonament. Zawsze masz wybór, a może to najlepszy czas, by przenieść numer?

 TUTAJ sprawdzisz ranking najlepszych ofert!

Jak przenieść numer do innego operatora?

To proste! Jeżeli kończy Ci się umowa u obecnego operatora za mniej niż 120 dni, to w dowolnym momencie możesz przenieść numer do innej sieci komórkowej. W wielu przypadkach wystarczy wybrać przeniesienie numeru w formularzu zamówienia. 

Posłużmy się przykładem: w lajt mobile wystarczy wybrać ofertę na abonament lub na kartę, która Cię interesuje, a podczas składania zamówienia zaznaczyć, że chcesz przenieść numer i podać obecnego operatora. Po autoryzacji danych z zamówienia rozpocznie się proces przenoszenia numeru, a o każdym etapie będziesz informowany na bieżąco w wiadomościach SMS lub e-mail.

Sprawdź TUTAJ, jak przenieść numer w 5 prostych krokach do lajt mobile!

W dzisiejszych czasach wszystkie tego rodzaju sprawy załatwia się online. Nie trzeba wychodzić z domu, żeby załatwić sprawę związaną ze swoją umową, pakietem czy płatnościami. W lajt mobile postawiono na automatyzację i dostępność wszystkich usług zdalnie. Klienci już nie muszą dzwonić na infolinię, bo większośc swoich spraw są w stanie załatwić online w swoim Panelu Klienta. 

To proste, a do tego znaczna ulga dla portfela, więc na co czekasz? Chcesz przenieść numer? Do dzieła!

kontakt@porownajabonamenty.pl

Logo porównaj abonamenty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Logo porównaj abonamenty