Ranking ofert na najlepszy oraz najtańszy abonament

Szukasz dobrej oferty na najtańszy abonament? Zrobiliśmy to za Ciebie! Spójrz na nasz ranking na najlepszy oraz najtańszy abonament i wybierz dla siebie najlepszą ofertę! 

Oferta

Play OFERTA L

Rozmowy

BEZ LIMITU

SMS/MMS

BEZ LIMITU

Internet

300 GB

Umowa

24 mies.

5G

check

80,00

zł/mies.

Logo sieci PLAY

80,00

zł/mies.

Oferta

Play OFERTA L

Rozmowy

BEZ LIMITU

SMS/MMS

BEZ LIMITU

Internet

300 GB

Umowa

24 mies.

5G

check

Oferta

Play OFERTA L

80,00

zł/mies.

Rozmowy

BEZ LIMITU

SMS/MMS

BEZ LIMITU

Internet

300 GB

5G

check

Umowa

24 mies.

Oferta

PLUS 240 GB

Rozmowy

BEZ LIMITU

SMS/MMS

BEZ LIMITU

Internet

240 GB

Umowa

24 mies.

5G

check

85,00

zł/mies.

Logo sieci plus

85,00

zł/mies.

Oferta

PLUS 240 GB

Rozmowy

BEZ LIMITU

SMS/MMS

BEZ LIMITU

Internet

240 GB

Umowa

24 mies.

5G

check

Oferta

PLUS 240 GB

85,00

zł/mies.

Rozmowy

BEZ LIMITU

SMS/MMS

BEZ LIMITU

Internet

240 GB

5G

check

Umowa

24 mies.

Wirtualni operatorzy (MVNO) mogą i oferują konkurencyjne ceny, ponieważ świadczą swoim klientom usługi związane z telefonią komórkową na bazie infrastruktury telekomunikacyjnej dużych sieci, czyli: Play, Plus, Orange lub T-Mobile. Względem jakości oferowanych usług do ceny 1. miejsce w rankingu na najlepszy oraz najtańszy abonament zajmuje lajt mobile! Najtańszy abonament z 10 GB internetu możesz mieć za jedyne 19,99 zł/mies. 

Po wejściu na stronę lajt mobile pierwsze, co rzuci nam się w oczy to 4 filary, na których stoi sieć komórkowa i które mają realny wpływ na najtańszy abonament.

Po pierwsze – obsługa – zamawiając usługi marki lajt mobile, nie trzeba wychodzić z domu i stać w długich kolejkach w punktach stacjonarnych. Firma stawia na obsługę online, dzięki czemu posiada w ofercie najtańszy abonament.

Po drugie – sprzęt – lajt mobile nie oferuje telefonów w cenie abonamentu, dzięki czemu nie ma dodatkowych, ukrytych opłat w samym abonamencie, a klient ma możliwość wyboru wymarzonego telefonu z puli, dostępnej na rynku.

Po trzecie – promocja celebrytów – marka lajt mobile jest wirtualnym operatorem, który posiada najniższy abonament na rynku, co nie wymaga wsparcia celebrytów w kwestii promocji.

Po czwarte – zasięg – jako wirtualny operator, lajt mobile korzysta z infrastruktury telekomunikacyjnej sieci Plus. 

Dylematy klientów

Szukając najlepszej oferty i najtańszego abonamentu, często stajemy przed decyzją o zmianie sieci, jednak boimy się całego procesu poszukiwania najlepszej oferty, wypowiadania umów, itp. Nie każdy jednak wie, że przeniesienie numeru wcale nie musi być utrapieniem! Zaznacz w zamówieniu lajt mobile, że chcesz przenieść numer, a my wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Oczywiście, że tak! Wybierz najtańszy abonament oraz najlepszy internet mobilny dla siebie i zgłoś taką dyspozycję przy składaniu zamówienia. Resztę pozostaw lajt mobile. Wszystkie formalności u Twojego obecnego operatora załatwimy za Ciebie!
Ha! No właśnie – nie ma haczyka! Sieć lajt mobile sprzedaje swoje usługi online, więc nie musi utrzymywać specjalnych oddziałów, a także działa w oparciu o infrastrukturę sieci Plus, więc również nie posiada kosztów utrzymania i stawiania nadajników. W lajt mobile płacisz faktycznie za to, z czego korzystasz. Bez ukrytych kosztów i na prostych zasadach, dlatego kiedy interesuje Cię oferta na najtańszy abonament oraz najlepszy internet mobilny – postaw na lajt mobile.
lajt mobile posiada najtańszy abonament na rynku oraz możliwość zawarcia umowy na okres jaki chcesz. W przypadku umów bezterminowych wypowiedzenie umowy należy zgłosić z miesięcznym wyprzedzeniem.

Co miesiąc zestawiamy najlepsze oferty komórkowe, a w tym na najlepszy abonament dla firm. Bardzo często przedsiębiorcy, którzy korzystają z większej ilości numerów, chwalą i doceniają sieci, które posiadają łatwy system opłat, rozliczeń oraz przyjemny kontakt z obsługą. Jednak na pierwsze miejsce zawsze wysuwa się oszczędność. Według rankingów to właśnie w lajt mobile znajdziesz najtańszy abonament dla firm.

Zarówno internet dla firm, jak i abonament dla firm oferowany jest przez operatorów sieci komórkowych w specjalnych pakietach, w których niejednokrotnie można liczyć na atrakcyjne zniżki. Internet dla firm 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y to jedne z ważniejszych czynników dla klientów prowadzących własną działalność.

Jasna sprawa! Decydując się na dodatkowy numer, często operatorzy komórkowi oferują dodatkowe rabaty. W lajt mobile masz możliwość przeniesienia aż do 8 numerów w jednym zamówieniu. Jednak to co jest najważniejsze, to fakt, że każda dodatkowa karta SIM jest tańsza od głównej! Wybierając najtańszy abonament można mieć jeszcze tańszą każdą dodatkową kartę.
To się opłaca!

Tak! Poleć znajomego i zarabiaj z lajt mobile. Jeżeli jesteś lub dopiero staniesz się klientem sieci posiadającej najtańszy abonament, to za każde polecenie nowej osoby, z którą zostanie podpisana umowa otrzymasz 50 zł rabatu na wszystkie swoje usługi. Co ważne – możesz polecać dowolną liczbę osób, a Twoje rabaty się zsumują! Polecaj i oszczędzaj bez końca! Tylko w lajt mobile.

Tak! W lajt mobile dba się zarówno o nowych, jak i obecnych klientów. Sieć komórkowa lajt mobile posiada najtańszy abonament oraz najlepszy internet mobilny, a do tego często organizuje promocje i przygotowuje oferty specjalne dla obecnych klientów. Życie #nalajcie się po prostu opłaca!

Wybierając najtańszy abonament bez telefonu w lajt mobile masz gwarancję najniższej ceny z umową na ile chcesz. Dodatkowo, zyskujesz możliwość wybrania dowolnego modelu telefonu dostępnego na rynku, czego jak wiadomo operatorzy komórkowi nie są w stanie do końca zapewnić.

Dobrą radą jest przeliczenie ceny telefonu w rozłożeniu jej na 24 miesiące (tyle trwa średni czas zawartych umów u innych operatorów) i dodania do jej wartości oferty na najtańszy abonament od lajt mobile. Umożliwi to jak najtrafniej porównać – najtańszy abonament bez telefonu od lajt mobile do abonamentu z telefonem u innych operatorów.

Korzystając z porownajabonamenty.pl

Oszczędzasz czas

Oszczędzasz czas

Nie musisz już przeglądać setek stron operatorów z różnymi ofertami na najtańszy abonament czy internet mobilny. Nie musisz też doszukiwać się ukrytych gwiazdek. Nasza porównywarka abonamentów w kilka minut przekaże Ci wszystkie informacje i pomoże znaleźć najlepszą ofertę na abonament.

Oszczędzasz pieniądze

Oszczędź pieniądze i wybierz najtańszy abonament

Nasza porównywarka abonamentów analizuje i przekazuje Ci oferty operatorów zgodne z Twoimi wymaganiami. Szukasz najtańszego abonamentu? Internet mobilny jest dla Ciebie najważniejszy? Porównując oferty na porownajabonamenty.pl masz pewność, nie przepłacisz, a jedynie zaoszczędzisz!

Masz pewność

Nasz portal jest wiarygodny i bezstronny

Stawiając dobro użytkowników na pierwszy miejscu przedstawiamy rankingi, które są przygotowywane, zgodnie z obowiązującymi ofertami operatorów komórkowych.
W przejrzysty sposób wyróżniamy oferty posiadające najtańszy abonament i najlepszy internet mobilny. 

Poznaj nowinki i porady ze świata GSM

Nowinki i porady ze świata GSM

Przeniesienie numeru jest dla Ciebie problematyczne? Operator komórkowy nie spełnia Twoich oczekiwań, ale mimo to masz obawy przed zmianą sieci? A może interesują Cię nowinki ze świata GSM?

Na naszym blogu dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, opisując wszystko, co powinieneś wiedzieć, kiedy staniesz przed tym ważnym wyborem. Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze świata GSM!

Nowinki i porady ze świata GSM

Nie wiesz jak przenieść numer? Masz obawy przed zmianą operatora? A może interesują Cię nowinki techniczne ze świata GSM?

Na naszym blogu opisujemy wszystko, co powinieneś wiedzieć, kiedy stajesz przez wyborem operatora, abonamentu, internetu mobilnego, a nawet telefonu. Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze świata GSM!

Poznaj nowinki i porady ze świata GSM